Ledan

        HOTEL      POBYT WYPOCZYNKOWY


 Ośrodek składa się z trzech budynków dwukondygnacyjnych po całkowitej modernizacji. Budynki są połączone szerokimi korytarzami, w budynku głównym znajduje się winda. Szerokie ścieżki i korytarze , teren ośrodka i budynki bez barier , ułatwiają poruszanie się po terenie . Gastronomia to częsć hotelowa gdzie serwujemy posiłki hotelowe w formie bufetu oraz Kawiarnia gdzie serwujemy 

Dania A La carte oraz desery napoje itp...

Do dyspozycji państwa oddajemy  156 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach ,część z widokiem na morze. Dysponujemy pokojami 2 ,3 i 4 osobowymi standard i komfort, pokojami Studio oraz Apartamentami. Większa część pokoi posiada balkon. W każdym pokoju znajduje się łazienka , część jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokój wyposażony jest w dostęp do Internetu, telewizję , drobny sprzęt agd. 

Pokoje STANDARD

Dysponujemy pokojami 2 i 3 osobowymi standard . W każdym pokoju znajduje się łazienka , część dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje są przestrzenne i mają różną wielkość i rozkład. W każdym pokoju znajduje się : telewizor , czajnik i szklanki , parawn plażowy oraz 2  leżaki.


 

Łazienki dostosowane dla osób poruszających się na wózka

 

Pokoje KOMFORT 

 Pokoje KOMFORT są to pokoje 2 osobowe z balkonami. W każdym pokoju znajduje się łazienka bez brodzików z pochwytami dla osób niepełnosprawnych.  W każdym pokoju znajduje się : telewizor 32 calowy, czajnik i szklanki , parawn plażowy oraz 2 leżaki.

 Z niektórych pokoi jest wspaniały widok na morze :) 

Ledan pokój komfort Ledan pokój komfort Ledan pokój komfort Ledan pokój komfort

 

Cennik noclegów  na podstronie